Otvíráme nový obchod

1. 4. 2014 jsme otevřeli stánek v nákupním centru Palladium (-2 patro), který vyvolal obrovský zájem mezi kupujícími.
V současné době stánek je uzavřen!

Obrovské naskladnění zboží!

25. listopadu jsme naskladnili obrovskou dodávku Attipasek, kde máme více než 38 modelů. Skoro všechny modely a velikostí máme skladem! 

Nové velikosti 24 a 25,5!!!!

Od 25. listopadu je v prodeji zkušební série dvou větších velikostí, a to jsou Euro 24 a 25.5 u modelů Rainbow Green, Rainbow Yellow, Marine Anchor Red a Marine Handle(Green)!  Množství tohoto zboží je omezené! Pospíchejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k nákupu!

Attipas Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a Tumblr!

Chcete vědět více o tom, co je u nás nového? Sledujte náš Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a Tumblr!

Máme už více, než 50 partnerů v České Republice a na Slovensku!

Máme už více, než 50 partnerů v České Republice a na Slovensku!

Zúčastníme se veletrhu FOR BABIES 2015 !

Tento rok se zúčastníme 6.veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES 2015,který bude probíhat ve dnech 8.-11.10.2015 na PVA EXPO PRAHA Letňany a kterého my se také tento rok zúčastníme. Najdete nás na stánku č. 2C16 v hale № 2, kde Vás rádi přivítáme a rádi nabídneme možnost se zúčastnit naší loterií s jistou výhrou prostřednictvím které získáte slevu 5 až 20 % na celý nákup. Тěšíme se na Vás! 

Nové kolekce 2015!

Znovu jsme obdrželi velkou dodávku botiček ve všech velikostech, ale navíc tentokrát přicházíme s novinkami!!! 3 nové kolekce s silnější ponožkou (Macaron, Argyle, Ringle)  a 2 nové kolekce s bavlněnou ponožkou (Attibebe, Urban) už jsou dostupné k objednávání. Prohlédněte si aktuální přehled nových kolekcí botiček na našem eshopu.

Nové kolekce 2016!

Milí zákazníci,
dovolujeme si upoutat vaši pozornost na novou, velmi praktickou kolekci ZOO, kterou od 18.05 můžete objednávat na našem eshopu. Tyto botičky s tmavou podrážkou jsou vhodné především na ven, takže doufáme, že toto v létě konečně využijete!

Letní akce - absorbující vložky do Attipasek ZDARMA

Milí zákazníci, 

někteří z Vás měli obavy, že se v létě v Attipaskách mohou potit nožičky, a aby Vás od podobných obav zcela zbavit, připravili jsme speciální ultratenké absorbující vložky do Attipasek. Navíc, v rámci letní akce , vložky Vám zašleme s objednávkou zcela ZDARMA! Aby dostat vložky zdarma, stačí uvést do poznámky k objednávce na eshopu slovo "VLOŽKY" a stélky příslušné velikosti zašleme Vám jako dárek. Akce probíhá do 31.08.2016 nebo do vyčerpání zásob.

Valentinská akce! 14% sleva!

V den svatého Valentýna, jsme rádi Vás potěšit SLEVOU 14% na CELÝ nákup, ve kterém budou botičky z kolekce TOGETHER. Slevu lze uplatnit již od 13.2 do 19.2.2017 pomocí slevového kodu: VALENTYN14, který je nutné při objednávce zadat do pole "slevový kupon". TOGETHER - JENOM SPOLU JSME PAR :)

Nová kolekce CUTIE!

NOVINKA! Právě dnes jsme obdrželi novou kolekci CUTIE s ušatými zvířátky. Univerzální modely s potiskem dalmatina, sovy, a šedého pejska se výborně hodí k jakémukoli oblečení! Prohlédněte si novou kolekci CUTIE na našem eshopu.

Dárkové poukazy na ATTIPAS.CZ!

Milí zákazníci, 

na našem e-shopu máte nyní možnost zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 250, 500 nebo 1000 Kč a potěšit tak své blízké! Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem v PDF podobě a obdarovaný si za ně může vybrat přesně to, co se mu bude líbit! Více informací naleznete v sekce dárkové poukazy.

Nová kolekce TIE!

Přicházíme s další NOVINKOU: kromě veškerých botiček z naší stálé nabídky, které jsme dnes obdrželi s dodávkou zboží, jsou již dostupné k objednání i praktické dětské botičky s motivem zábavných motýlků z nové kolekce TIE! Pojďte na ně mrknout!

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK