myFirst Camera Insta 2 - Pink

NOVINKA myFirst Camera Insta 2 - Pink
{ left }
{ right }
2799(s DPH)

dostupné velikosti

Tabulka velikosti

máte vybráno

Velikost:

Cena:

2799,- Kč (s DPH)

Počet:

{ pridat } { ubrat }

Popis

Revoluční dětský instantní fotoaparát - myFirst Camera Insta 2!

- Digitální fotoaparát s instantním tiskem
- Možnost jak tisku, tak uložení fotek do paměti
- 12 Mpx foto
- Okamžitý tisk na termopapírových kotoučcích stejných jako pro běžné účtenky
- Neomezený super levný černobílý tisk 
- Žádné náplně
- Natáčení Full HD videa
- Selfie kamera
- Legrační efekty a rámečky
- MicroSD karta 4 GB je součástí balení
- USB propojení s počítačem


Dětský fotoaparát s okamžitým tiskem z přední a selfie kamery

Užijte si okamžitý tisk s naším 12megapixelovým digitálním fotoaparátem myFirst Camera Insta 2. Tento revoluční fotoaparát je dodáván s předním a selfie objektivem pro pořizování fotografií i videí a pro okamžitý tisk používá kotoučky obyčejného levného termo papíru, stejného jako pro běžné účtenky. Ovládání dětského fotoaparátu je snadné a intuitivní a naučí se to každé dítě!

Využívejte všech výhod digitálního fotoaparátu bez omezení v papírovém tisku!

Čím se fotoaparát myFirst liší od jiných instantních fotoaparátů? Na rozdíl od klasických "polaroidů" umožňuje nejen tisk, ale i uložení ostrých digitálních verzí fotek do interní paměti. Natáčet a uchovávát lze i HD videa, které také můžete přenést na osobní počítač, nahrát na sociální sítě nebo poslat dalším příbuzným. Jedná se o plnohodnotný a kvalitní foťák s možností extra levného instantního tisku, který je stvořen speciálně pro dětské ruce.

Bezprostřední vzpomínky

Dětský fotoaparát myFirst Camera Insta 2 je navržen tak, aby do procesu učení vašeho dítěte vnášel radost a zábavu. Na rozdíl od běžných foťáků s okamžitým tiskem používá Camera Insta 2 černobílý termální tisk k vytvoření ostrých a jasných fotografií, aniž by bylo nutné čekat, až snímky uschnou. Není třeba s nimi mávat! Vaše dítě bude okamžitě tisknout své vzpomínky pomocí naší revoluční levné technologie tisku! Náklady na tisk jedné fotografie je 10krát! levnější než u u jiných instantních fotoaparátů.

Všechny fotografie jsou navíc ukládány na interní vyjímatelnou Micro SD kartu 4GB, (karta je součástí balení) a lze je pomocí dodaného USB kabelu stáhnout přímo do počítače!

Neomezené možnosti tisku

Stačí použít kotoučky obyčejného termo papíru a už jen cvakat a cvakat! Díky technologii termo tisku se už nikdy nebudete muset starat o doplňování inkoustu! Z každé role je možné natisknout až 60 fotografií. Zakoupením tohoto dětského fotoaparátu získáte zdarma uvnitř balení 2 role termopapíru a 1 roli samolepicího termopapíru, které lze ihned použít. Termopapírové kotoučky vždy můžete nakoupit na našem e-shopu nebo v obyčejných papírnictvích.

Ostré obrázky s předinstalovanými rámečky

Kvalita našich fotoaparátů se odráží v našich ostrých a jasných fotografiích od 3 do 12 MP.  Buďte si jistí, že dětský foťák myFirst poskytuje vašemu dítěti vysoce kvalitní produkt. Proč také pořizovat obyčejné obrázky, když si můžete vyzkoušet naše rámečky a vytvořit tak úžasné obrázky? Vyberte si ze široké škály předinstalovaných rámečků pro vaše obrázky. Nadšení vašeho dítěte nebude brát konce!

Natáčení videí

Dětský fotoaparát myFirst Camera Insta 2 podporuje režim videa, ve kterém můžete natáčet běžná videa v rozlišení Full HD  1920 × 1080. Všechny fotografie a videa se automaticky ukládají na microSD kartu (4 GB) která je součástí balení, a lze je stáhnout pomocí dodaného USB kabelu přímo do počítače.

Lehký a odolný

S hmotností 232 g se vaše dítě při používání našeho fotoaparátu myFirst nikdy neunaví. Součástí balení je i šňůra pro pověšení na krk. Dětský fotoaparát myFirst Camera Insta 2 má interní dobíjecí baterii s kapacitou 1500 mAh a nabíjení vybité baterie trvá pouhé 2 hodiny. Vaše dítě bude fotografovat od východu až do západu slunce. Náš dětský foťák je ideální pro den strávený v zoo, na prázdninový výlet, narozeninovou oslavu, setkání s přáteli a mnoho dalších aktivit.

Zábava s nálepkami!

Zdvojnásobte si zábavu s naším samolepicím termo papírem! Zdarma dostanete v balení 1 roli samolepicího termo papíru. Lepivá zadní strana umožňuje fotografie nalepit kamkoli chcete. Díky těmto samolepicím termo štítkům mohou být věci nezapomenutelné. Navíc mohou prckové fotografie vybarvit fixou nebo pastelkou a tak se z toho stane zábava pro celou rodinu!

Ve fotoaparátu záměrně nejsou zabudovány žádné zbytečné hry a funkce, aby dítě nebylo rozptylováno a bylo plně uneseno pouze fotografováním.

Pokud chcete svému dítěti koupit opravdu užitečné, kreativní a moderní zařízení, které skutečně rozvíjí jeho tvořivé myšlení, vkus a sociální dovednosti, pak je dětský foťák myFirst Camera Insta 2 tou správnou volbou!!

Specifikace
Velikost výrobku: 132 mm*95 mm*42,5 mm
Materiál: ABS plast, silikon
Čistá hmotnost: 232 g
Displej: Barevný 2,4" IPS
Rozlišení fotografií: 4032*2880
Rozlišení videa: 1920*1080
Kapacita baterie: 1500 mAh
Doba nabíjení: 2 hodiny
Životnost baterie: cca 5 hodin
Paměťové medium: Micro SD karta 4 GB

Co je uvnitř balení
Dětský fotoaparát myFirst Camera Insta 2
Nabíjecí kabel Micro USB
Micro SD karta 4 GB 
Nastavitelná šňůra na krk
2x role termo papíru
1x role samolepicího termo papíru
Uživatelská příručka v českém jazyce

Navrženo v Singapuru
Sestaveno v Číně 
Vhodné pro děti ve věku: 3+ 

Související produkty

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK