Domů /O Attipas /Doporučení podiatra

Doporučení podiatra

"Budeme pokračovat v doporučování botiček Attipas jako skvělého startu pro nejmenší děti, které začínají chodit a batolata, která rychle rostou." 

Daniel Gibbs, podiatr

Podiatr fotoJako rodič jsem vždycky chtěl dělat správná rozhodnutí, pokud šlo o mé vlastní děti. A také jako podiatr bych velice rád viděl, jak všechny děti rostou a se vyvíjejí, co nejlepším možným způsobem.
Když se dítě učí chodit, tradiční boty mohou mít negativní vliv na jeho nohy, umístěním bariéry mezi chodidlem a zemí, což může snížit schopnost dětí chodit přirozeně a to může vést k problémům v pozdějším životě.
Tvrdé a těžké boty mohou nutit nohy vyvíjet se takovým způsobem, jaký příroda nezamýšlela. Je mnohem lepší mít boty, které chrání rostoucí chodidla batolete, aniž by byly příliš masivní a těžkopádné.

To je důvod, proč jsme na klinice „Posture Podiatry“ všichni nadšeni, že jsme objevili boty Attipas, které zajišťují ochranu nohou nejmenších dětí, které dělají své první krůčky a zároveň podporují zdravý vývoj v bližším kontaktu se zemí.

Attipas dětské boty splňují všechny požadavky pro kvalitní obuv rostoucím dětem:

• Chrání chodidla
• Jsou lehké a prodyšné
• Neomezují prsty
• Neomezují chodidlo v možnosti se přizpůsobit zemi
• Jsou cenově dostupné
• Vypadají skvěle!

Budeme pokračovat v doporučování botiček Attipas jako skvělého startu pro děti, které začínají chodit a batolata, která rychle rostou. Je nesmírně důležité podporavat jejich zdravou chůzy již od samého začátku - například bosonohou obuví pro děti.

 

Daniel Gibbs 

B.Pod, člen australské podiatrické asociace

Podiatr a majitel kliniky Posture Podiatry

www.posturepodiatry.com.au

Posturte podiatryDaniel je bývalým členem představenstva „Australian Podiatry Association“ (australské podiatrické asociace) a je majitelem kliniky „Posture Podiatry“, která je vítězem ocenění „2015 Telstra Business Award“. V průběhu několika let vyvinul metodu péče, která je prospěšná tisícům klientům, včetně olympijských sportovců a tanečníků australského tanečního divadla „Australian Dance Theatre“. Daniel úzce spolupracuje s týmem „Posture Podiatry“ s cílem poskytovat všem pacientům co nejlepší služby. Je zván na besedy s ostatními profesionály z oboru zdravotnictví po celé Austrálii, aby sdílel své zkušenosti a vynikající výsledky ve sféře zdravotnictví.

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK