Domů /Obchodní informace /Možnosti plateb

Možnosti plateb

Nabízíme Vám několik nasledujících platebních metod:

Platba dobírkou - pokud zvolíte metodu dobírkou, zboží Vám bude doručeno poštou nebo DPD. Platíte při dodání zásilky. Při objednávce zboží může zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení.

 

Platba bankovním převodem - zboží zaplatíte bankovním převodem na náš účet ČSOB  banka č. 214345979/0300, jako variabilní symbol uveďte číslo Vaší objednávky. Jakmile obdržíme platbu na náš účet zboží bude okamžitě expedováno. Při objednávce můžete zvolit několik způsobů doručení. Doporučujeme kurýrní službu DPD s garancí profi doručení. Pro zákazníky ze Slovenska je možnost platit v EURO na náš euro účet  u FIO banka, a.s. IBAN: CZ4420100000002200969552, SWIFT: FIOBCZPP.
 

Platba on-line Visa, Mastercard - jedinečná možnost platby on line vaší kreditní kartou. Tato platba je na stejném principu a tudíž i stejně bezpečná, jako platba kartou v běžném obchodě. Akceptujeme karty VISA a MASTERCARD, kde využíváme bezpečné platby za použití protokolu „3-D secure“ podporovaného karetními asociacemi. Tato platba urychlí i vyřízení Vaší objednávky!

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK