Domů /O nás /O nás

O nás

Kdo jsme a co děláme

Naše firma byla založena v roce 2004 a zabývá se tedy již více než 10 let různými projekty v oblasti obchodu.

Jedním z našich nejúspěšnějších a nejzajímavějších projektů poslední doby se stala dětská obuv ATTIPAS. Pro tuto značku jsme v roce 2013 získali výhradní distribuci a celý projekt nás naplňuje už jenom díky radosti, kterou obuv ATTIPAS přináší dětem a jejich rodičům.

 

Historie

Pojďme se seznámit. Jsme mladá rodina, Evžen a Anna a 1. 1. 2013 se nám narodila dcera. Až díky ní jsme začali prozkoumávat nejrůznější možnosti a nabídky dětské obuvi. Při hledání zdravé, pohodlné, co nejkvalitnější a navíc krásné obuvi pro naši dceru, v Evropě i mimo ni, se naše volba zastavila na značce ATTIPAS.

Tato obuv si nás získala svými unikátními vlastnostmi, univerzálností a zajímavým designem. Byli jsme nadšeni a rozhodli jsme se podělit se o svém nálezu se všemi dětmi a jejich rodiči v České republice.

Tak se narodil projekt ATTIPAS.cz.

 

Naše úspěchy

V současné době se obuv značky ATTIPAS prodává v České republice!

• 1. 4. 2014 jsme otevřeli stánek v nákupním centru Palladium (-2 patro), který vyvolal obrovský zájem mezi kupujícími, a kde si můžete botičky pro miminka osobně zakoupit (z technických důvodu stánek je momentálně uzavřen, prosíme navštěvovat naší vzorkovnu).

• V našem internetovém obchodě si můžete vybrat jeden z 50 modelů a koupit si ho online.

• Dále máme pro Vás otevřenou naši malou vzorkovnu, kam můžete kdykoli přijít, vybrat si boty, kvalitně a nezávazně se poradit o výběru dětské obuvi a případně si boty rovnou koupit.

• K dnešnímu dni máme síť velkoobchodních zákazníků v České republice a na Slovensku, které úspěšně prodávají boty ATTIPAS svým zákazníkům.

Děláme všechno, aby naše boty byly dostupné pro každého!

 

Naše poslání

Naším posláním je poskytnout každé rodině příležitost koupit si opravdu kvalitní, zdravé, krásné a cenově-dostupné boty pro děti, které se začínají radovat ze svých prvních krůčků.

Rádi bychom s touto úžasnou a zábavnou obuví seznámili každé dítě, které má rádo originální styl :-).

Jsme si jistí, že se Vám budou botičky ATTIPAS líbit a přinesou Vám hodně krásných a radostných chvil!

 

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK