myFirst Drone - blue

NOVINKA myFirst Drone - blue
{ left }
{ right }
889(s DPH)

dostupné velikosti

Tabulka velikosti

máte vybráno

Velikost:

Cena:

889,- Kč (s DPH)

Počet:

{ pridat } { ubrat }

Popis

Interaktivní létající dron pro děti - myFirst Drone

- Skvělý a bezpečný design
- Intuitivní senzorové ovládání dlaněmi bez dotyku 
- Robustní nárazuvzdorná konstrukce
- Chytrý letový algoritmus
- Bezpečný pro děti a zvířata
- Nabíjení přes microUSBUzavřené vrtule jsou bezpečné pro malé ruce. Pamatujeme na zábavu i bezpečnost! Vybaveno systémem vznášení Air Hover a autonomními pilotními systémy pro maximální zábavu. Stačí jej vyhodit do vzduchu a sledovat, jak letí! 

Hands-free vznášecí dron - hra bez ovladače

Dron pro děti myFirst Drone je vybaven spodním senzorem, který detekuje výšku během letu a zajišťuje, že dron zůstane v pohybu nebo se vznáší v určité výšce. Dron je také vybaven bočními senzory, které umožňují dítěti lehce a bezdotykově řídít dronem jednoduchými pohyby rukou. Je to opravdu zabavné a veselé. Ujišťujeme Vás, že Vaše dítě bude z toho nadšené!

7 minut letového času 

S dobíjecí baterií 300mAh může zařízení myFirst Drone fungovat v letu cca 7 minut. Po 7 minutách dron začne postupně klesat a bezpečně přistane. Díky ochranné kleci lze dron uchopit, jakmile sestoupí do vhodné výšky a je v dosahu.

Vrtule a mechanika jsou uzavřeny v 360stupňové bezpečnostní kleci 

Ochranná klec uzavírá rotující vrtule a tak zajišťuje nulový výskyt nehod a zranění vašeho dítěte nebo domácího mazlíčka. Zařízení myFirst Drone je bezpečné i pro hru uvnitř díky protinárazovým mechanickým senzorům umístěným vpředu i vzadu. Dbejte na bezpečnost her svých děti spolu s myFisrt!

Vyhýbání se překážkám

Dron pro děti myFirst Drone funguje podle letových vzorců založených na senzorech, které umožňují se vyhýbat protějším objektům, tj. stěnám, stromům nebo nábytku. Po jejich detekci dron změní kurs a směr letu. Zabraňuje kolizi s protějšími objekty. Dopřejte si bezpečné a zároveň veselé hraní doma i venku díky unikátním protinárazovým senzorům zabudovaným do přední a zadní části jedinečného zařízení Drone Play od značky myFisrt! 

Tato hračka přispívá k vývoji hrubé dětské motoriky a koordinaci pohybů hravou formou. Zařízení myFirst Drone je navrženo tak, aby do procesu učení vašeho dítěte přinášelo radost. Vydejte se s námi na cestu a společně dokážeme velké věci!


Specifikace

Baterie: 300 mAh / 3,7 V
Doba nabíjení: cca 40 minut
Materiál: ABS plast
Čistá hmotnost: 30 g

Co je uvnitř balení

Dron myFirst
Nabíjecí kabel Micro USB
Uživatelská příručka v češtině

Navrženo v Singapuru
Sestaveno v Číně 
Vhodné pro děti ve věku: 6+ Související produkty

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK