myFirst Voice - blue

NOVINKA myFirst Voice - blue
{ left }
{ right }
1089(s DPH)

dostupné velikosti

Tabulka velikosti

máte vybráno

Velikost:

Cena:

1089,- Kč (s DPH)

Počet:

{ pridat } { ubrat }

Popis


Bezdrátový karaoke mikrofon s vestavěným reproduktorem - myFirst Voice

- Skvělý zábavný design
- Spárování s chytrým telefonem přes Bluetooth
- Vestavěný reproduktor
- Funkce Echo
- Slot pro MircoSD paměťovou kartu
- Přehrávač MP3


Karaoke mikrofon pro děti myFirst Voice je určen pro děti, aby se mohly vyjádřit zpěvem a objevit v sobě tvořivý potenciál při zábavě a vyjadřování. Zazpívejte si na vestavěný bezdrátový reproduktor a vylepšete své melodie pomocí naší vzrušující funkce Echo Booster. Zařízení myFirst Voice má mikrofon, který zachytí hlas vašeho dítěte a přehrává ho pomocí reproduktoru v horní části. Toto chytré a atraktivní zařízení poskytne vašemu dítěti spoustu zábavy nejen během dětských oslav, ale také při pobytu doma.
Buďte si jisti, že zařízení myFirst Voice udělá vašemu dítěti radost a bude rozvíjet jeho tvořivé a sociální dovednosti. Zpívání je koneckonců stavebním kamenem komplexního učení a kdo ví, možná může být tento mikrofon prvním krokem v kariéře budoucí pěvecké hvězdy!

Bezdrátový reproduktor + MP3 přehrávač

Chcete aby se vaše dítě stalo hvězdou každé karaoke párty? S unikátním mikrofonem myFirst Voice se to rozhodně podaří a zazáří jako nikdy předtím. Zařízení myFirst Voice podporuje bezdrátový reproduktor, který vedle zpěvu přehrává hudbu. Jednoduše se přes Bluetooth připojte k telefonu nebo tabletu, abyste mohli přehrávat jakoukoli hudbu jako doprovod zpěvu vašeho dítěte. Pokud nemá vaše dítě možnost spárovat mikrofon s chytrým telefonem, nic se neděje. Jednoduše vložte do mikrofonu microSD kartu s předinstalovanou hudbou ve formátu MP3 a přehrávejte hudbu z ní. Nikdy nebylo snazší, aby si vaše dítě užilo zábavy a bylo šťastné!

Funkce Echo

Zařízení myFirst Voice má mikrofon, který zachycuje hlas vašeho dítěte a přehrává jej pomocí vestavěného reproduktoru. Karaoke mikrofon myFirst Voice má vzrušující zesilovač ozvěny, který vytváří pocit, jako by se zpívalo na jevišti. Vaše děti se díky funkci  Echo budou cítit jako superhvězdy!

Cesta ke slávě

Pomáhejte svým dětem rozvíjet a zlepšovat jejich sociální přizpůsobivost, sebevědomí a vyjádřit vnitřní talent pomocí karaoke mikrofonu myFirst Voice!


Specifikace

Funkce Bluetooth
Napájení: DV 5V
Baterie: Lithiová baterie 2 000 mAh
Výstup reproduktoru: 3W
Kmitočet: 100 Hz – 10 kHz
Průměr reproduktoru: 52 mm
Slot pro MicroSD kartu až do 32 GB (není součástí balení)
3,5 mm AUX Audio Jack
Materiál: PC, ABS plast, silikon

Co je uvnitř balení

Karaoke mikrofon
Nabíjecí kabel Micro USB
AUX kabel s 3,5mm konektorem
Český manuál


Navrženo v Singapuru
Sestaveno v Číně 
Vhodné pro děti ve věku: 3+

Související produkty

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK