Domů

NOVINKA - nafukovací globusy CALY!

Rádi Vám představujeme univerzální dětskou hračku, která nejenže pobaví vaše dítě, ale také mu pomůže naučit se novým věcem a poznat svět! A to bez nátlaku a zbytečných potíží! Co může být pro dítě lepší, než učení hrou?

Číst více

NOVINKA – ponožky ATTIPAS!

Máme pro Vás skvělou novinku! Rozšířili jsme sortiment našeho zboží o krásné ponožky dle motivů botiček ATTIPAS! Pokud si nepřejete rozloučit se sytými barvami našich botiček, nebo pokud na botičky je ještě brzy, zvolte si hravé ponožky od značky ATTIPAS!

Číst více

NOVINKA – nákoleníky a legíny ATTICAT!

NOVINKA – nákoleníky ATTICAT! Milí zákazníci, nově jsme do naší nabídky přidali nákoleníky značky ATTICAT! Návleky ATTICAT chrání kolínka dítěte při lezení, tlumí nárazy při pádech a šetří dětské oblečení! V nabídce najdete spoustu designových kousků, na kterých se podílel sám Herve Chiquet z Disney Studio! Zažijte spoustu zábavy spolu se značkou ATTICAT. NOVINKA – legíny ATTICAT! Vážení zákazníci, i v dubnu jsme náš sortiment rozšířili! Naskladnili jsme pro Vás krásné kojenecké legíny značky ATTICAT! Výrobky značky ATTICAT jsou opravdu unikátní! Jejich design vymyslel Herve Chiquet, který je ilustrátorem Disney Studio! Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k nákupu!

Číst více

Nová kolekce! Dinosaur!

Máme pro Vás skvělou novinku - do naší nabídky jsme přidali novou kolekci DINOSAUR! Dětské botičky z kolekce DINOSAUR nabízí dvě barevná provedení pro holky a kluky, která jsou ozdobena nejzajímavějšími tvory minulosti! Vydejte se na cestu do období druhohor spolu s kolekcí DINOSAUR od značky dětské obuvi ATTIPAS!

Číst více

Kolekce CUTIE ve větších velikostech!

Máme dobré zprávy! Do prodeje jsme zařadili kolekci CUTIE ve větších velikostech! Teď jsou roztomilé botičky s ušatými zvířátky dostupné i ve velikostech XXL(24) a XXXL(25.5)! Na našem e-shopu jsou už 3 kolekce s rozšířenou velikostní řadou: Rainbow, Marine a Cutie!

Číst více

Nová kolekce TIE!

Přicházíme s další NOVINKOU: kromě veškerých botiček z naší stálé nabídky, které jsme dnes obdrželi s dodávkou zboží, jsou již dostupné k objednání i praktické dětské botičky s motivem zábavných motýlků z nové kolekce TIE! Pojďte na ně mrknout!

Číst více

Dárkové poukazy na ATTIPAS.CZ!

Milí zákazníci,  Na našem e-shopu máte nyní možnost zakoupit dárkové poukazy v hodnotě 250, 500 nebo 1000 Kč a potěšit tak své blízké! Dárkový poukaz Vám zašleme e-mailem v PDF podobě a obdarovaný si za ně může vybrat přesně to, co se mu bude líbit! Více informací naleznete v sekce dárkové poukazy.

Číst více

Nová kolekce CUTIE!

NOVINKA! Právě dnes jsme obdrželi novou kolekci CUTIE s ušatými zvířátky. Univerzální modely s potiskem dalmatina, sovy, a šedého pejska se výborně hodí k jakémukoli oblečení! Prohlédněte si novou kolekci CUTIE na našem eshopu.

Číst více

Valentinská akce! 14% sleva!

V den svatého Valentýna, jsme rádi Vás potěšit SLEVOU 14% na CELÝ nákup, ve kterém budou botičky z kolekce TOGETHER. Slevu lze uplatnit již od 13.2 do 19.2 pomocí slevového kodu: VALENTYN14, který je nutné při objednávce zadat do pole "slevový kupon". TOGETHER - JENOM SPOLU JSME PAR :)

Číst více

Letní akce - absorbující vložky do Attipasek ZDARMA

Milí zákazníci, připravili jsme pro Vás speciální ultratenké absorbující vložky do Attipasek. Navíc, v rámci letní akce , vložky Vám zašleme s objednávkou zcela ZDARMA! Abyste dostali vložky zdarma, stačí uvést do poznámky k objednávce na eshopu slovo "VLOŽKY" a stélky příslušné velikosti zašleme Vám jako dárek. Akce probíhá do 31.08.2016 nebo do vyčerpání zásob.

Číst více

Nové kolekce 2016!

Milí zákazníci, dovolujeme si upoutat vaši pozornost na novou, velmi praktickou kolekci ZOO, kterou od 18.05 můžete objednávat na našem eshopu. Tyto botičky s tmavou podrážkou jsou vhodné především na ven, takže doufáme, že toto v létě konečně využijete!

Číst více

Nové kolekce 2015!

Znovu jsme obdrželi velkou dodávku botiček ve všech velikostech, ale navíc tentokrát přicházíme s novinkami!!! 3 nové kolekce s silnější ponožkou (Macaron, Argyle, Ringle) a 2 nové kolekce s bavlněnou ponožkou (Attibebe, Urban) už jsou dostupné k objednávání. Prohlédněte si aktuální přehled nových kolekcí botiček na našem eshopu.

Číst více

Zúčastníme se veletrhu FOR BABIES 2015 !

Tento rok se zúčastníme 6.veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES 2015,který bude probíhat ve dnech 8.-11.10.2015 na PVA EXPO PRAHA Letňany a kterého my se také tento rok zúčastníme. Najdete nás na stánku č. 2C16 v hale № 2, kde Vás rádi přivítáme a rádi nabídneme možnost se zúčastnit naší loterií s jistou výhrou prostřednictvím které získáte slevu 5 až 20 % na celý nákup. Тěšíme se na Vás!

Číst více

Máme už více, než 50 partnerů v České Republice a na Slovensku!

Máme už více, než 50 partnerů v České Republice a na Slovensku!

Číst více

Attipas Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a Tumblr!

Chcete vědět více o tom, co je u nás nového? Sledujte náš Facebook, Instagram, YouTube, Twitter a Tumblr!

Číst více

Nové velikosti 24 a 25,5!!!!

Od 25. listopadu je v prodeji zkušební série dvou větších velikostí, a to jsou Euro 24 a 25.5 u modelů Rainbow Green, Rainbow Yellow, Marine Anchor Red a Marine Handle(Green)! Množství tohoto zboží je omezené! Pospíchejte a nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost k nákupu!

Číst více

Obrovské naskladnění zboží!

25. listopadu jsme naskladnili obrovskou dodávku Attipasek, kde máme více než 38 modelů. Skoro všechny modely a velikostí máme skladem!

Číst více

Otvíráme nový obchod

1. 4. 2014 jsme otevřeli stánek v nákupním centru Palladium (-2 patro), který vyvolal obrovský zájem mezi kupujícími.
V současné době stánek je uzavřen!

Číst více

Nyní jste registrovaní
Můžete se přihlásit

OK